Lekarze Grudziądz

lekarz Mariusz Knoff

Poradnie Specjalistyczne
Małogroblowa 19
86-300 Grudziądz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora jest profesjonalny , miły i cierpliwy , dobrał odpowiednią moc szkieł do okularów , polecam🙂

lek. dent. Iwona Dziubek

ul. Ignacego Paderewskiego 139C
86-300 Grudziądz

Usługa i stomatolog godny polecenia. Lekarz skupia się na problemie. Nie ma niepotrzebnych rozmów, które na fotelu dentystycznym są mało sympatyczne. Umówienie się na termin nie stanowi problemu. Ewentualne zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane. Bez naciągania na dodatkowe koszty.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Aneta Piwowarczyk

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

Grażyna Czarnecka

Lekarz rodzinny

POLIKLINIKA - SP ZOZ Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
86-300 Grudziądz

PANI DR JEST OSOBĄ UPRZEJMĄ , KONTAKTOWĄ ,MA CZAS DLA PACJENTA.WYTŁUMACZY OBJAWY I METODY ZWALCZANIA CHOROBY .LEKARSTWA DOBIERA ODPOWIEDNIE
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Rafał Soroko

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

lekarz Elżbieta Połom

Neurolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Rewelacyjny lekarz właściwe podejście do pacjenta zawsze znajdzie czas dla rodziny jak i samego chorego.

lekarz Andrzej Kuc

ulica Murowa 59/2
86-300 Grudziądz

Polecam z całego serca ❤️ Za profesjonalne podejście do pacjentki, uprzejmość i wytłumaczenie wszystkiego.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Magdalena Hilger

Staffa 13
86-300 Grudziądz

Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, ponadto miła uprzejma z indywidualnym podejściem do pacjenta, poświęca tyle czasu na wizyty ile jest konieczne, leczymy synka u Pani doktor od 10 tygodnia życia i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przynosi leczenie właśnie u Pani Doktor. Jest cierpliwa, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości nadwrażliwych rodziców, bardzo gorąco polecamy Panią Doktor - my nie zamienilibyśmy jej na żadną/-go inną/-ego.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dorota Dentkowska

Psychiatra

86-300 Grudziądz

Jest najlepsza i zawsze pomoże od niej wychodziłam i byłam jak nowo narodzona dziękuję bardzo pani doktor za to że jest ktoś taki I zawsze pomoze
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Paweł Szymański

Internista, Kardiolog

86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

lekarz Piotr Kasprzak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo miły człowiek z sercem na dłoni. Niesamowite podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna jemu jak i Panu Piotrowi..

lekarz Jolanta Tężycka

Moniuszki 17 lok. 19

bardzo kompetentna kobietka. Polecam

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Okomed
ul. Mickiewicz 47
Grudziądz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Wętkowski

Ksiedza Łęgi 5/24
86-300 Grudziądz

Lekarz z powołania, sympatyczny ,indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki w pełni wykorzystuje swoją wiedzę z czystym sumieniem mogę polecić :)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Kubik-Wiśniewska

ulica Chełmińska 112/2
86-300 Grudziądz

Polecam panią doktor. Wszystko zrobione bardzo dobrze i w milej atmosferze. Dzięki pani doktor nie boje się już wizyt w gabinecie stomatologicznym.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sławomir Trudnowski

ulica Wyspiańskiego 19
86-300 Grudziądz

Lekarz bardzo kompetentny, empatyczny. Jestem zadowolony że do Niego trafiłem. Za każdym razem zrobi więcej niż badanie podstawowe. Szczegółowo omówi wyniki laboratoryjne. Wyda zalecenia i sprawdza ich wykonanie. Odpowiada na pytania i udziela Wyczerpujących odpowiedzi. Jest super.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz January Dziadek

86-300 Grudziądz

Super lekarz najlepszy.polecam☺.od kąt zaczęłam chodzić do tego doktora moje dzieci sie nie boja lekarza.i bardzo lubią doktora Dziadka
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zbigniew Radtke

86-300 Grudziądz

Wspaniały pediatra i człowiek! Zawsze bardzo miły, profesjonalny i szczerze zainteresowany dzieckiem. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Bartłomiej Olesiński

Chełmińska 1 lok. 26
86-300 Grudziądz

Bardzo sympatyczny oraz doświadczony już od wielu lat stomatolog, serdecznie polecam. Jeśli potrzeba, bo robi się coś złego w buzi, to zgłaszam się tylko do niego.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Monika Kaczmarek

ul. Filomatów 2A
86-300 Grudziądz

Pani doktor świetnie zajmuje się małymi pacjentami, mój syn chodzi do niej z uśmiechem na twarzy :-) zero bólu zero stresu a synek miał i borowanie i wyrywanie:-)
Opinia dodana przez: Piotrek